Blogist

Tere vahva Lugeja! Mingi juhuse tahtel oled Sa sattunud mu blogisse, olgu selleks siis sportlik stalkimine, huvi mu lapse haiguse vastu või lihtsalt suudad kuidagi samastuda mu kirjutistega – oodatud on kõik!

Võiksin oma blogi liigitada beebiblogide, pereblogide, elustiiliblogide kui ka kogemusblogi alla.

Viivi Blogi läbivaks teemaks on fenüülketonuuria (LINK & LINK) ehk PKU. Lisatud lingid peaksid PKU maailma Sulle veidi avama juhul kui Sul pole halli aimu ka sellest. Minu esimene laps Marta L. on fenüülketonuurik ja Tema oli viimaseks lükkeks see blogi siin avada. Fenüülketonuuriast kirjutan missioonitundega, et anda esimene valgusekiir tulevastele saatusekaaslastele, sest ühtäkki olin ka mina sellesse tundmatusse maailma pöördumatult tõugatud ja mul oli tohutu hirm. Ma ei leidnud ühtegi kogemuslugu, mis oleks mu hirmu kahandanud ja samas tundsin suurt vajadust endast kõik välja öelda, et saada üleliigsest koormast vabaks. Jagatud mure on ju pool mure või vähemalt nii öeldakse!

Otseloomulikult kirjutan ka teistel teemadel. Näiteks kirjutasin ma loo sellest, kuidas sain võõralt mehelt lumepalliga pikki rinda (LINK). Või siis sellest, kuidas ma kiilaks hakkasin minema ja mis ma ette võtsin sellega.

Kerget lugemist!

Advertisements